Zeytin, Zeytinyağı Ürün Ambalaj Tasarımları

Kahvaltı sofralının şahı olan zeytinler satış noktasında ilk olarak görselliği ile karşımıza çıkar. İçine konulan tenekeler sağlığa uygun ve özel tasarım içermelidir. Bu konuda firmamız teneke tasarım konusunda deneyimlerine ve yeteneğine güvenerek ortaya bambaşka işler çıkarmaktadır. Zeytin teneke tasarımı için bizlerle direk irtibata geçen üretici firmaların genel yapısına uygun grafikler çizilip renklendirilmektedir. Zeytin teneke tasarımıyla ilgilenerek siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamaktayız.

Zeytin Tenekelerinde Farklılık

Zeytin teneke ambalaj tasarımı ile aklınızda olan her detayı bizimle paylaşabilir ve bize aktarabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli ekip tüm somut çizgileri birleştirerek ortaya harika görsel teneke tasarımları çıkartır. Tenekelerde orijinal fikirlere her zaman açığız.

 Zeytinyağların Renklerle Buluşması

Zeytinyağı saklamak ve yeri geldiğinde aktif şekilde kullanmak için zeytinyağı teneke ambalaj tasarımı usta ellerden çıkmaktadır. Zeytinyağı saklamak ve satmak için bize gelen her talep uygun şekil ve renklerle sentezlenerek sunulur. Zeytinyağı tenekeleri için tamamen doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü kalite ve özenli tenekeler deneyim gerektirir.